PERSONAL

Kärstna, Natalja- Erakooli Garant direktor -372 56219894 – natalja.karstna@erakoolgarant.ee

Sekretär – 372 56267796 – sekretar@erakoolgarant.ee

Yulia Lemberg (juhatuse liige) + 372 53499547

 

Vastuvõtuajad

Natalja Kärstna –  Iga päev vastavalt kokkuleppele

Yulia Lemberg –  Iga päev vastavalt kokkuleppele

 

Antonova, Viktoria-  klassiõpetaja, kunstiõpetaja –viktoria.antonova@erakoolgarant.ee

Belova, Imbi – kunsti, tööõpetuse, käsitöö ja kodunduse õpetaja – imbi.belova@erakoolgarant.ee

Beljajeva, Margarita -eesti keele õpetaja (gümnaasium) – margarita.beljajeva@erakoolgarant.ee

Bulgakova, Irina – klassiõpetaja – irina.bulgakova@erakoolgarant.ee

Brander, Niina – füüsikaõpetaja  –niina.brander@erakoolgarant.ee

Gornostajeva, Svetlana – bioloogia, geograafia ja loodusõpetuse õpetaja – svetlana.gornostajeva@erakoolgarant.ee

Derõsev, Juri – poiste töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja- juri.derosev@erakoolgarant.ee

Glazkova, Jelena  – keemiaõpetaja- jelena.glazkova@erakoolgarant.ee

Junkur, Natalja – muusikaõpetaja- natalja.junkur@erakoolgarant.ee

Järve, Inna- eesti keele õpetaja- inna.jarve@erakoolgarant.ee

Janutenene, Jekaterina – eesti keele õpetaja põhikoolis ja kunstiõpetaja
gümnaasiumis – jekaterina.janutenene@erakoolgarant.ee

Petrov, Kostyantyn – inglise keele õpetaja – kostyantyn.petrov@erakoolgarant.ee

Rein, Anastassia – eesti keele õpetaja-anastassia.kolossova@erakoolgarant.ee

Rubanovitš, Jelena – inglise keele õpetaja – jelena.rubanovits@erakoolgarant.ee

Salomon, Natalja – klassiõpetaja – natalja.salomon@erakoolgarant.ee

Sahharova, Natalja  – ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja – natalja.sahharova@erakoolgarant.ee

Schneider, Svetlana – vene keele ja kirjanduse õpetaja – svetlana.schneider@erakoolgarant.ee

Tšerepanov, Jelena – kehalise kasvatuse õpetaja – jelena.tserepanov@erakoolgarant.ee

Vigant, Marina – matemaatikaõpetaja  -marina.vigant@erakoolgarant.ee

Vaikmets, Kristina – ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja gümnaasiumis – kristiina.vaikmets@erakoolgarant.ee

Eres, Žanna  -õpetaja abi –zanna.eres@erakoolgarant.ee

Uutman, Galina -õpetaja abi –galina.uutman@erakoolgarant.ee

Izmailova, Miroslava – ekooli administraator- miroslava.izmailova@erakoolgarant.ee

 

Psühholoog/sot.pedagoog – Izmailova, Miroslava miroslava.izmailova@erakoolgarant.ee

Vastuvõtt: eelregistreerimisega  R 13.00-14.00

 

Logopeed-eripedagoog – Jelena Pavlova

Vastuvõtt neljapäeviti: eelregistreerimisega – jelena.pavlova@erakoolgarant.ee

 

Teenusepakkuja: OÜ TNP Konsultatsioonid, kooliõde Julia Orehhova, ode.garant@gmail.com
 
 
Аndmekaitsespetsialist – Natalja Kärstna,  natalja.karstna@erakoolgarant.ee

 

Tööpakkumised

Hetkel tööpakkumisi ei ole.

 

KONTAKTID

ERAKOOL GARANT
Maneeži tänav 3
10117
Kesklinna linnaosa
Tallinn

Tel: (+372) 5621 9894
E-mail: Erakoolgarant@gmail.com

 

KONTAKTIVORM

12 + 14 =