PERSONAL

 

Kärstna, Natalja- Erakooli Garant direktor +372 56219894 – natalja.karstna@erakoolgarant.ee

Yulia Lemberg (juhatuse liige) + 372 53499547

Natalja Salomon – õppekoordinaator
natalja.salomon@erakoolgarant.ee

Karina Loomus- projektijuht                                                                          karina.loomus@erakoolgarant.ee

 

 

Vastuvõtuajad

Natalja Kärstna –  Iga päev vastavalt kokkuleppele

Yulia Lemberg –  Iga päev vastavalt kokkuleppele

 

Antonova, Viktoria-  klassiõpetaja, kunstiõpetaja –viktoria.antonova@erakoolgarant.ee

Ahv,  Albert – muusikaõpetaja gümnaasiumiastmes –

Bondar, Julia – saksa keele õpetaja – julia.bondar@erakoolgarant.ee

Brander, Niina – füüsikaõpetaja  –niina.brander@erakoolgarant.ee

Edu, Anna  – eesti ja inglise keele õpetaja –anna.dekelbaum@erakoolgarant.ee

Iljina, Aljona – klassiõpetajaaljona.iljina@erakoolgarant.ee

Krasnov, Dmitri  – bioloogia, geograafia ja loodusõpetuse õpetaja –dmitri.krasnov@erakoolgarant.ee

Kravik, Toomas ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja (gümnaasium)- toomas.kravik@erakoolgarant.ee

Kolukanova, Olga – inglise keele õpetaja- olga.kolukanova@erakoolgarant.ee

Logvin, Jüri  – inglise keele õpetaja- juri.logvin@erakoolgarant.ee

Loomus, Karina – klassiõpetaja, eesti keele õpetaja- karina.loomus@erakoolgarant.ee

Mitkevits, Ksenia  – kunsti, tööõpetuse, tehnoloogiaõpetuse õpetajaksenia.mitkevits@erakoolgarant.ee

Rootamm-Valter, Jelena – majandus- ja ettevõtlusõpetaja- jelena.rootamm-valter@erakoolgarant.ee

 

 

 

Salomon, Natalja – klassiõpetaja – natalja.salomon@erakoolgarant.ee

 Schneider, Svetlana – vene keele ja kirjanduse õpetaja – svetlana.schneider@erakoolgarant.ee

Tokmakova, Olga  – keemiaõpetaja –olga.tokmakova@erakoolgarant.ee

Tšerepanov, Jelena – kehalise kasvatuse õpetaja – jelena.tserepanov@erakoolgarant.ee

Vigant, Marina – matemaatikaõpetaja  -marina.vigant@erakoolgarant.ee

Eres, Žanna  -õpetaja abi –zanna.eres@erakoolgarant.ee

Uutman, Galina -õpetaja abi –galina.uutman@erakoolgarant.ee

Izmailova, Miroslava – ekooli administraator- miroslava.izmailova@erakoolgarant.ee

 

Psühholoog/sot.pedagoog – Izmailova, Miroslava miroslava.izmailova@erakoolgarant.ee

Vastuvõtt: eelregistreerimisega 

 

Logopeed-eripedagoog – Svetlana Mager

Vastuvõtt neljapäeviti: eelregistreerimisega –

svetlana.mager@erakoolgarant.ee

 

Teenusepakkuja: OÜ TNP Konsultatsioonid, kooliõde Julia Orehhova, ode.garant@gmail.com
 
 
Аndmekaitsespetsialist – Natalja Kärstna,  natalja.karstna@erakoolgarant.ee

 

Tööpakkumised

Hetkel tööpakkumisi ei ole.

 

ERAKOOL GARANT
Majaka 26
11412
Tallinn

Tel: (+372) 5626 7796
E-mail: Erakoolgarant@gmail.com